Naše nové webové stránky

Datum: 25.01.2011

Vložil: Login

Titulek: trenink

Jak je to s golmanama??? Bude aspoň jeden...

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2011

Vložil: Pirki

Titulek: fotbálek

Zítra je ten fotbálek.....takže ať nás je aspoň 10

Odpovědět

—————

Datum: 26.01.2011

Vložil: Login

Titulek: Re: fotbálek

Tak to na 99,9 % nedorazím...mám to trošku z ruky a fotbálek si můžu zahrát i tady v prdelkově :-D

Odpovědět

—————

Datum: 26.01.2011

Vložil: Karlos

Titulek: Re: Re: fotbálek

a budete mit balon? protoze ja nedojedu jedine ze by se stavil tomas horak bych mu ho dal dejte vedet!!!

Odpovědět

—————

Datum: 27.01.2011

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Trénink

ahoj, tak děkuji všem, kteří včera nedorazili a nechali tam čekat ty, kteří dorazili (Rogalo, Prouzič, Síček, Mário, Honza Marek, Kuba Novotný) ... s takovou ty vyšší příčky asi neuhrajeme, když nám budou odpadat tréninky, které máme 1x týdně ... a hlavně je to vašem přístupu, když jste se na to včera vykašlali ... tak snad next středu ... a nezapomeňte na finance, říkali jsme do konce ledna ... Lukáš

Odpovědět

—————

Datum: 27.01.2011

Vložil: Macek

Titulek: re: trénink

Zdar, chlapi!

Takhle by to teda nešlo... vím, sám jsem chyběl na tréninku, ale omlouval jsem se. Dneska jsem měl poslední, nejtěžší zkoušku... od příští týdne se to opět vrací do normálu!!!

Kdo chodí, hraje... kdo nechce trénovat, může jít jinam...

I když oblékám dres Mustangů, jsem jeden z vás... a to druhé místo hodlám jakýmkoliv způsobem udržet. Doufám, že vy taky...?

Odpovědět

—————

Datum: 27.01.2011

Vložil: Route.66

Titulek: Re: re: trénink

Ne, Maco... nechci udrzet druhe misto.... chci skoncit prvni ;-) Stonava je k porazeni, ukazala nam to Letka i minule Skorpioni, navic ted uz jsou bez Kozusnika, takze souper jako kazdy jiny ;-) A proto se o to prvni misto urcite porvem (doufam, ze se mnou ostatni souhlasi)...

Odpovědět

—————

Datum: 29.01.2011

Vložil: Martin

Titulek: Re: re: trénink

Jj taky jsem měl zkoušku jak prase :-D proto jsem nebyl na tréninku a tímto se omlouvám.

Odpovědět

—————

Datum: 27.01.2011

Vložil: Pirkič

Titulek: trénink

Jak druhé! Jedeme na první, žádné druhé není! A taky mě štve že jsem nebyl na tréninku, vyjímečně! Ve středu si to vyříkáme čao

Odpovědět

—————

Datum: 27.01.2011

Vložil: Macek

Titulek: trénink

No jsem rád, že to jako první okomentoval největší tréninkový dříč :D

Odpovědět

—————





Kontakt

IBK Tre Kronor Ostrava

Staňkova 32
700 30 Ostrava - Výškovice


mobil: 737 36 55 77 - Luki mobil: 737 97 12 41 - Siki



STATISTIKY


Statistiky IBK Tre Kronor