Naše nové webové stránky

Datum: 29.11.2007

Vložil: Radim Sýkora

Titulek: Re: Juniors

No, tos musel vypadat, jestli ses z kolony vrátil ve 14:30 :-)))))

Odpovědět

—————

Datum: 01.12.2007

Vložil: Radim Sýkora

Titulek: Juniorský turnaj 2.12.

Sraz na juniorský turnaj v Kopřivnici je v 11:30 hodin na Dubině. Píšu to proto, abyste se mě neptali jednotlivě.
Sportu zdar, SIKI

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2007

Vložil: Řezy(Outsider)

Titulek: Junioři

Chlapi nevadí. Bohužel to prostě dneska na ty body nešlo. Ale myslím si, že by jsme měli začít na trénincích makat. Zejména přesilovky, standartky atd. !!!

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2007

Vložil: Radim

Titulek: Re: Junioři

jojo ted to nesmíme hlavně zdát a začít makat ...;) nake ty systémy náš kouč určitě vymyslí....!!!jinak kubovi at to dobře dopadne

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2007

Vložil: Route.66 (Tomáš H.)

Titulek: Re: Re: Junioři

ty "uz" si dorazil domu?:-D to se teda divim.... ale tak jeste v dobrem case :-D

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2007

Vložil: Pirki(Outsider)

Titulek: Hahaha

Tak jako Radim co jeeee:-D....hej ale opravdu by se mi nechtelo jet busem nebo cim jste to vubec jeli!:-D....to je s tebou hruza!:-D

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2007

Vložil: Řezy(Outsider)

Titulek: Re: Hahaha

A furt to musíš připomínat :-D měl sis to vyměnit, já to říkal Víťovi celou dobu O:-) :-D Anebo ti měl zastavit tam jak jsi říkal:-D to bych stihl aji zajít do Shopinu nakoupit a stejně bych byl o hoďku dřív doma než ty:-D

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2007

Vložil: Radim

Titulek: Re: Re: Hahaha

Kamo já byl doma ve 19:50 ;)

Odpovědět

—————

Datum: 04.12.2007

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Karta hráče

Zdravím všechny v IBK,
obracím se na vás s žádostí o pomoc ....
ode dneška jsem začal dávat na stránky jednotlivé karty všech našich členů (omlouvám se Davidovi a Víťovi, že jsem je použil jako první pro příklad) .....
chci vás poprosit, abyste mi napsali buď tady nebo do mailu, jaké informace byste na kartě ještě chtěli ... zda-li tam dát body jako například: oblíbený film, jídlo, sporotvní vzor a podobně. Prostě klasické dotazy. Klidně vymyslete i nějaké nové, pokud je tam chcete ....
Dále mě zajímá váš názor, jestli tam chcete mít uveřejněno své icq, mobil a mailovou adresu. Nechám to na vás. Díky za pomoc .... Lukáš
P.S. Pokud máte nějaké fotky, které byste chtěli mít ve své kartě, pošlete do mailu.

Odpovědět

—————

Datum: 05.12.2007

Vložil: Řezy(Outsider)

Titulek: Re: Karta hráče

Jo Luki je to dobré, aji ICQ atd. tam normálně hoď. Víš jak, na zápase mě uvidí kundy, pak kuknou na stránky a ví kde napsat:-P:-D:-D A ty oblíbené bych tam hodil tež;-)

Odpovědět

—————





Kontakt

IBK Tre Kronor Ostrava

Staňkova 32
700 30 Ostrava - Výškovice


mobil: 737 36 55 77 - Luki mobil: 737 97 12 41 - Siki



STATISTIKY


Statistiky IBK Tre Kronor