Naše nové webové stránky

Datum: 17.12.2007

Vložil: Radim s Ivanem

Titulek: Re: Vánoční turnaj v Bílovci

Čau pojedu ;) dneska nepřijdu hodně školy..

Odpovědět

—————

Datum: 22.12.2007

Vložil: Route.66 (Tomáš H.)

Titulek: Zranění

Toe v <> .... posrany vanocni turnaj ve skole --> koleno v prdeli, orteza, berle a vidim to na minimalne mesic bez florbalu...... Kuaaaaaaaaaaa
Nemuzu chodit.... zdravim vsechny CuSs

Odpovědět

—————

Datum: 23.12.2007

Vložil: Řezy(Outsider)

Titulek: Re: Zranění

Jeeeej, tak to je dojeb:-( poslední dobou se na nás nějak valí zranění. Binke, Kuba, Já, Ty...doufám, že už to stačilo a máme to vybrané na další tři sezony aspoň:-)

Odpovědět

—————

Datum: 23.12.2007

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Bílovec Cup 2007

zdar chlapi,
chci vás poprosit, abyste mi tu dali vědět, v rámci odpovědi (prosím opravdu všechny, i ty, kteří to předběžně potvrzovali na trenálu), jestli pojedete či nepojedete do Bílovce na turnaj ... my potom se Sikim určíme sestavu ...
díky moc a příjemné svátky všem ...
Lukáš

Odpovědět

—————

Datum: 23.12.2007

Vložil: Řezy(Outsider)

Titulek: Re: Bílovec Cup 2007

Jedu 100% ;-) jsem už skoro ok, do pátku budu určitě 100% ve formě:-)

Odpovědět

—————

Datum: 23.12.2007

Vložil: Route.66 (Tomáš H.)

Titulek: Re: Bílovec Cup 2007

Tak to zase jaa nejedu.... Sice nebudu pryc, jak jsme rikal, ale pro zmenu mam to koleno - chodim jen o berlich.... Takze jedine kdyby ten turnaj byl pro vozickare, tak bych se zucastnil :-D .... Jinak predem avizuji, ze hned tak v lednu na trenink asi neprijdu.... bude to nadlouho... Shit...

Odpovědět

—————

Datum: 24.12.2007

Vložil: David N.

Titulek: Re: Bílovec Cup 2007

Se mnou můžeš počítat!!!

Odpovědět

—————

Datum: 26.12.2007

Vložil: Radim Sýkora

Titulek: Re: Bílovec Cup 2007

Zdarec, jsem nemocný, takže se bohužel turnaje v Bílovci nemůžu zúčastnit. Postihla mě nějaká choroba, takže vám budu z postele držet palce!!! Hlavně to vyhrajte a nezapomeňte, že turnaj nemá play off, takže musíte zvolit odlišnou taktiku než v Bohumíně :-)

Sportu zdar! Siki

Odpovědět

—————

Datum: 24.12.2007

Vložil: Piják

Titulek: přestup

Moc rád bych požádal vedení našeho klubu, aby zvážilo moji prosbu o prestup do tymu NS OSTRAVA. Nevydím jeden jediny duvod proč by jste měli někomu bránit jit za lepším. Myslim si že mame kvlitní golmany, takže o jednoho meně snad nevadí. Ale pokud někdo bude spokojeny když bude držet hráče proti jeho vuli, tak je to čistě jeho věc, ale trošku to zamrzí. Takže doufám, že se nejak dohodneme lukaši a radime. cus Pijak

Odpovědět

—————

Datum: 24.12.2007

Vložil: Mery(Outsider)

Titulek: Oo

Přeji všem krásne a veseléé vánoce..

Odpovědět

—————





Kontakt

IBK Tre Kronor Ostrava

Staňkova 32
700 30 Ostrava - Výškovice


mobil: 737 36 55 77 - Luki mobil: 737 97 12 41 - Siki



STATISTIKY


Statistiky IBK Tre Kronor